Kurumsal Web Tasarım

Pazartesi-Cumartesi - 09:00-20:00

Genç bir ekip !
Saydam Bilişim, 2013 yılında kurulmuştur. Tecrübe ve bilgilerimizi sektörde hayata geçirmek amacımızdır. Bizler çalıştığımız markanın sektördeki yerini sağlamlaştırmak ve onu ilerilere taşımak için hizmet veren yaratıcı bir ekibiz. Tasarıma, düşünce aşaması ile giriş yapar; kendimizi olabildiğince özgür bırakarak, firmayı zirveye çıkaracak fikir üstünde çalışırız.

Saydam Bilişim, Temsil ettiği firmalara, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluş yılı 2013’den günümüze dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmaktır. Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur.

Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Saydam Bilişim, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır.

Ekibimiz

Sezer Hayat

Cihat Kır

Hemen Web Tasarım Teklifi Alın

Sizde sektörünüze uygun ve kurumsal web siteleri için bize ulaşın.

Tıkla Ara